Apartamento Com Ar-Condicionado
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Als u in de wijk Comercio in Salvador wilt verblijven, is Apartamento Com Ar-Condicionado Salvador een goede keuze, op sechts 12 minuten te voet van de abdij van São Sebastião da Bahia.
Dit appartement ligt binnen 1 km afstand van het Monumento da Cruz Caída en binnen het bereik van het Campo da Polvora metrostation. Het Fonte Nova Stadion ligt op circa 20 minuten te voet van het appartement. Apartamento Com Ar-Condicionado is genesteld op slechts 450 meter afstand van de Igreja de Nossa Senhora do Rosário dos Pretos en vrij dicht bij de Elevador Lacerda.
Het appartement is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een koelkast. Praca da Se bushalte bevindt zich binnen 5 minuten wandelen de accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Matriz de Santa Teresinha do Menino Jesus3,9 km
- Supermercado Apipema Eireles E3,7 km
- Mansao C. Mariani Praiamar3,8 km
- The girls monument of Brazil3,9 km
- Teatro Movimento3,6 km
- Espaço Pierre Verger da Fotografia Baiana3,8 km
- Acqua Cafe Ladeira da Barra3,7 km
- Luchthavens
- Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes26 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Com Ar-Condicionado?
Gasten van Apartamento Com Ar-Condicionado kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de abdij van São Sebastião da Bahia, op loopafstand van nog geen 12 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Fonte Nova Stadion (1 km) en het Monumento da Cruz Caída (1,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Com Ar-Condicionado?
Het duurt 5 minuten lopen om van Apartamento Com Ar-Condicionado naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Com Ar-Condicionado?
De prijs van het boeken van Apartamento Com Ar-Condicionado is $55. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven.